september, 2022

09sepCelodenná udalosť18Brodarica 2022

Detaily udalosti

Dovolenka chutnozdravá, telorozhýbavá – september 2022

Milí páni, krásne dámy, priatelia…. Akosi to ani pôvodne nebolo v pláne, no naše nadšenie a spokojnosť júnových dovolenkárov podporili ideu zorganizovať aj septembrový termín. Dovoľte mi preto opäť Vás poštekliť ponukou našej chutnozdravej telorozhýbavej dovolenky v Chorvátsku, v Brodarici od 9. do 18. septembra ?

Autobus odchádza v piatok 9. septembra vo večerných hodinách (okolo 19:00 až 20:00) z Trnavy, o hodinu neskôr z Bratislavy. V sobotu ráno sme na mieste, v dopoludňajších hodinách sa ubytujeme a dovoľujeme si samé príjemnosti až do nasledujúcej soboty. Z Chorvátska odchádzame 17.9. – v sobotu večer, na Slovensko prídeme v nedeľu 18.9. ráno.

Základná cena 495,- eur zahŕňa: dopravu autobusom, jednoduché ubytovanie, bohatú vyváženú vegánsku polopenziu, turistickú taxu, rannú (prípadne aj večernú) jogu, tvorivé dielne.

 

 

?

Milá dedinka Brodarica je obľúbené turistické letovisko ležiace v samotnom srdci Šibenické riviéry (len 7 km južne od Šibeniku). Nájdete tu pláže s pozvoľným vstupom do mora, širokú škálu športových i vodných aktivít. Počas prechádzok po okolí môžete objaviť čarovné zátoky, malý či väčší kus lesa; kompou sa presunúť na ostrov Krapinj a užívať si pokoj, kľud a “zastavenie času”…

Deň začíname príjemným jogovým rozcvičením, naladením:
– joga s Peťkou je pohodová, uvolňujúca, prispôsobená potrebám zúčastnených.

Odvážnejším ponúka aj možnosť príjemného prekvapenia, s ako ľahkosťou dokážeme posunúť svoje vlastné limity. Joge sa venuje 10 rokov a miluje ju, sprevádza ju denne a vďaka nej sa cíti veľmi sviežo. Peťkin hlas ľudí uvoľňuje a navádza na Relax. Pokračujeme s láskou pripravenými bohatými raňajkami (chystá ich Ľubka, Janko a Marek. Ak sa pridá niekto ďalší s veľkou chuťou, je vítaný)

Ďalší program je individuálny:

* masáže, kozmetické a iné služby podľa ponuky dovolenkujúcich
(pšššt, prezradím Vám, že mávame 4 – 7 masérok, občas kaderníčku, kozmetičku, rôzne terapie… Ešte uvidíme, kto sa s čím prizná, že ponúka 🙂

* tvorivé hry s netradičnými materiálmi a farbami s možnosťou emocionálneho výkladu hravej tvorby s Jankom (obľúbená alternatíva Arteterapie. V prípade záujmu aj napasovanie Bachových kvetových esencií na pomoc pri práci s emóciami.)

* kúpanie, opaľovanie, prechádzky, šport – aj na to si môžete rezervovať kúsok času ;o)

* ďalšie možnosti vyžitia sa vytvárajú počas pobytu – podľa záujmu: tanec? spev? energetické cvičenia…? Dá sa túlať po okolí, “testovať” rôzne pláže, vybrať sa na výlet do blízkeho Šibeniku či Primoštenu busom, taxíkom…

Okrem toho sa dá ísť na rôzne fakultatívne výlety, plavbu loďou, lodičkou, člnom ? Odporučíme vám aj možnosti, kam sa ísť pozrieť “len tak” na vlastnú päsť. A aj nejaký ten čas na vyvaľovanie sa na pláži a plávanie si možno nechať v zálohe, he he he… Ešte sa nám tam hádam ani nikto nestihol nudiť.

Ďalší program vzniká spontánne podľa skupiniek, ktoré sa tam vytvoria – podľa toho, čo kto rád robí (háčkuje? Túla sa? Behá? Hrá šachy či iné spoločenské hry? Spieva? Tancuje? Klábosíííí???)

Nakoniec – aj k nám do kuchyne je možné sa pridať??

Do večera iste vyhladnete, preto Vás bude čakať 3 chodová večera (plná lásky a iných dobrôt)
Iba pripomínam, že naša výŽiva je vegánska, s prvkami makrobiotiky, podľa potreby aj bezlepková, s ohľadom na intolerancie (optimálne nahlásiť mi ich vopred). Po večeri si môžeme dať meditáciu, zdieľanie, prechádzky, spoločenské hry či iné „medziľudské hrátky“, ale aj „utiahnutie do samoty“ plne rešpektujeme ?

V cene je: ubytko, bus, bohatá polopenzia, pobytová taxa, tvorivé dielne s Jankom, ranné (v prípade veľkého záujmu aj večerné?) cvičeníčko.

Zvlášť sa platí, kto chce:
* fakultatívne výlety

Ďalším návrhom či ponukám sme otvorení 🙂

Želám Vám vydarené dni plné splnených snov, túžob a prianí,
plné lásky – v prvom rade k sebe, aby sme ju ňou naplnení mohli množiť a do sveta šíriť.

S úsmevom Ľubica a spol. ?.? ?

more

Čas

september 9 (Piatok) - 18 (Nedeľa)

Napíšte nám komentár

Your email address will not be published.

Používame technológiu cookies, aby sme vám poskytli čo najlepší zážitok z prehliadania našeho webu.

X