NOVINKA: Oddychový vegánsky tvorivý víkend

NOVINKA: Oddychový vegánsky tvorivý víkend
Bežná víkendovka vyzerá približne takto:
Prísť môžete večer / deň vopred pred dohodnutým termínom kurzu/  kedykoľvek (čím skôr, tým viac sa viete naladiť na priestor, okoknúť okolie a tak…, záleží, koľko budete mať času)
Ak prídete skôr, dajte vedieť, budem vás čakať aj s večerou ;o)
Odídete, kedy chcete, keď sa to už s nami nebude dať vydržať, alebo vás zlákajú iné aktivity… Predpokladám, že v rámci ochrany nášho súkromia by sme vás slušne vypoklonkovali najneskôr po šiestom dni :o)))
Program je editovateľný, takže ho môžeme tvoriť spontánne spoločne, môj predpoklad je:
sobota /prvý deň/  8:01 začíname pripravovať raňajky, potom ich spapáme a upraceme si po sebe.

cca okolo 10tej by sa vám povenoval Janko – ak budete chcieť, môžete si vytvoriť umelecké dielko za pomoci stavebných materiálov. Po prekvapení, že čo z toho vznikne, vám môže – ak chcete – Janko urobiť z toho aj emocionálny rozbor, prípadne vyberie vhodné Bachove kvetové esencie alebo odporučí druhy dreva, ktoré by bolo nápomocné pri vyvažovaní emócií. Alebo – ak vás viac zaujíma práca s drevom, môžete si výrobu svojho vlastného predmetu dohodnúť priamo s ním…

Zatiaľ vám pripravím obed, po obede si dáme krátku pauzu, potom dáme dovysvetlenie raňajok a obeda. Večeru si pripravíme spoločne.
Po večeri   – terapie?
– prechádzka po okolí?
– debaty na rôzne témy?
– spoločenská hra?
– čo sa vyvinie?? 🙂
V nedeľu /druhý deň/ raňajky pripravím ja (pokiaľ sa mi k tomu niekto z vás “nasáčkuje”, nedbám :), obed pripravíme spoločne – vrátane dezertu… Po obede – tráviaca pauzička, potom pri kávičke či “nekávičke” zrekapitulujeme všetko, čo budete potrebovať zopakovať, rozšíriť, dovysvetliť… Vidím to tak približne do 15:33 – 16:44.
Ak máte inú predstavu, návrh, nápad, doladíme, zosynchronizujeme, prispôsobíme…
Prineste si so sebou:
– pyžamká, prezuvky, osobné veci
– nádobky na chutné “nadbytky”, ak nám niečo /všeličo zvýši ;o)
**  “víkendovku” vieme napasovať aj na pracovné dni v týždni…**
Ako sa k nám dostanete? 
Ak si dáte do google mapy Čaropriestor Kremnica, dovedie vás to priamo k nám.
Bez navigácie je to takto: z diaľnice zídete odbočkou na Martin, 13 km to máte do Kremnice. Hneď za tabuľou je nenápadná odbočka do prava – tú ignorujete (vedie na cintorín). Kúsok za ňou je výraznejšia odbočka do prava (je tam šipka že hotel Veterník). Idete smerom hore, akoby na sídlisko. Na Téčkovej križovatke pred hotelom Veterník odbočíte mierne do prava (prudko do prava ide cesta iba k paneláku). Pôjdete okolo zrkadla – to ste už správne na Veterníckej ulici. Pokračujete po tejto ulici ďalej, akoby do lesa – po panelovej ceste (asi 20 metrov do kopca, potom cca 50 metrov z kopca). Po pravej strane bude odbočka do prava – je pri nej tabuľa “Čaropriestor”. Tá vás už dovedie priamo na náš pozemok 🙂
Vitajte ;o))
Keby niečo, volajte… (0907 702 182)
* cena jednodňového (od 8:00 do 16:00) kurzu varenia – cca 8 hodinovky alebo 6 hodinového kurzu pečenia/zavárania je 60,- eurogrošov na osobu (100,- pre jednu osobu s individuálnym prístupom)
* cena víkendovky je 147,- euriek na osobu (vrátane nocľahu)
= samozrejme, iba pre účastníkov kurzu. Pre spolunoclažníkov, prípadne spolujedákov cenu upravíme dohodou ;o)

Napíšte nám komentár

Your email address will not be published.

Používame technológiu cookies, aby sme vám poskytli čo najlepší zážitok z prehliadania našeho webu.

X